Elveda Sigara


About

With electronic cigarettes we also said goodbye to cigarettes and handed out our service to help those who are looking for a way out to leave the cigarette. In the beginning, we went out with our members who did not cross the fingers of a hand, and for 5 years we left behind, we have always developed with new participation and we are a big family.

Both cargo through all of Turkey, both for our members who want to get Fatih, Istanbul / Kocamustafapaþa exactly in our address, we've helped our procurement and supply service and continues to be.

Our Mission:  We are always at your service 24 hours a day, 7 days a week, with ourpatient team and patient and friendly communication team constantly following innovations for a healthy life without smoke (7 days / 24 hours - 0536 777 2 722)

Our vision is  to help our users who want to get accurate results in a short time with the right equipment and equipments by holding the front panel of health understanding.

lveda sigara hizmet anlayışımız; yoğun olarak sigara kullanan bir grubun 2012 yılında bir araya gelerek elektronik sigarayla sigarayı bırakması ile ortaya çıkan deneyimin sonucudur.

Elektronik sigara ile bizler de sigaraya elveda dedik ve elvedasigara.net sitemizi, sigarayı bırakmak için çıkış yolu arayan tiryakilere yardımcı olması için hizmete sunduk. Başlangıçta bir elin parmaklarını geçmeyen üyelerimizle yola çıktık ve geride bıraktığımız 5 yıl boyunca her zaman yeni katılımlarla geliştik ve büyük bir aile olduk.

Gerek kargo yoluyla tüm Türkiye’ye, gerek elden almak isteyen üyelerimiz için İstanbul Fatih / Kocamustafapaşa’da adresimizden birebir temin ve tedarik hizmetimizle yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz: Sigarasız sağlıklı bir yaşam için yenilikleri sürekli takip eden teknik ekibimizin sabırlı çalışması ve güleryüzlü & samimi iletişim birimimizin 7 gün 24 saat telefon hizmetiyle her zaman yanınızdayız. ( 7 gün / 24 saat – 0536 777 2 722)

Vizyonumuz: Sağlık anlayışımızı ön planda tutarak doğru teçhizat ve ekipmanlarla kısa sürede kesin sonuç almak isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olmaktır.


Additional Information

Contact

Kocamustafapaşa Mahallesi, Mütesellim Sk. 27B, F
Istanbul, Istanbul 34098
Turkey

Get Directions

Click to claim this page

Hours

Thursday Open 24 hours Friday Open 24 hours Saturday Open 24 hours Sunday Open 24 hours Monday Open 24 hours Tuesday Open 24 hours Wednesday Open 24 hours

Be the first to review this item!Bookmarking
Bookmark this

Advertisement

Download our App

download our app from the app store