Elektronik Sigara Evi


About

Elektronik sigara başta olmak üzere yapay sigara, yalancı sigara, pilli sigara, likit sigara, e-sigara gibi isimlerle anılan dumansız, buharlaştırıcı bir cihazdır. Bu cihaz insanın nikotin ihtiyacını gidermeye yönelik ve bağımlılığın giderilmesi için tasarlanmış bir üründür. İnsan neden sigara içme ihtiyacı duyar sorusunun cevabı olarak nikotinin insanda yaptığı bağımlılık gösterilebilir. Bu ürün sigarayı bırakmak veya zararsız sigara kullanmak isteyenlerin el, dudak alışkanlığını ortadan kaldırmadan, koku ve duman gibi özelliklerini de kullanarak üretilmiş bir tür sigara taklididir. Sigarayı bırakma yolları arasında en etkili yoldur. Normal sigarada bulunan insan vücudu için zararlı kanserojen maddeleri içermez. Duman üretmediği için karbon monoksit gibi 4000 e yakın kimyasal içerikli ve zararlı maddeleri etrafa vermez. Etraftakiler ve çevre içinde zararsızdır. Yangın çıkarma tehlikesi azdır. Dışarıya su buharı verdiği için pasif içicilik düzeyi azalmakta, sadece nikotin alındığı için ise sigaranın "diğer" olumsuz etkilerinden uzak tutmaktadır. Elektronik sigara, sadece bir taklit olup, tamamen sigaranın yerini alabilecek bir ürün değildir.

Elektronik sigara zararlı mıdır?

Elektronik sigara kesinlikle zararlı değildir. Elektronik sigarada gerçek sigarada bulunan 400 çeşit zehirli ve kimyasal madde bulunmaz. İçerisinde gerçek ateş yanmadığından çevreye zararlı duman ya da koku vermez. Ayrıca bugüne kadar sağlığa zararlı olduğu ispatlanmış hiçbir somut veri bulunmamaktadır. Dolayısıyla sigaradan kurtulmak istiyorsanız elektronik sigara en büyük yardımcınız olacaktır.

Elektronik sigara likitleri

Cihazın içinde likit vardır ve meyve aromaları sigara cihazı sayesinde yapay bir dumana dönüştürülür. Likitler elektronik sigaranın kullanımı için gerekli olan sıvılardır ve değişik aromaları vardır. Likitler elektronik sigaranızı en ekonomik ve en rahat şekilde kullanmanızı sağlar ve içeriğinde bulunan terapatik nikotin, sigara bağımlılığını bitirmek amaçlı geliştirilmiştir. Likitlere sigara alternatifi olması açısından ek olarak Nikotin maddesi eklenir. Birçok farklı aroma ve bu aromaların karışımından oluşan likit sıvıları vardır. Örneğin çiçek aromaları, meyve aromaları ve tütün aromaları gibi.

Red Kiwi elektronik sigara

Elektronik sigara denilince akla gelen ilk firmalardan olan Red Kiwi, elektronik sigara konusunda lider bir markadır. Bilindiği gibi elektronik sigara çeşitleri günden güne artmakta, kalite ise her geçen gün yükselmektedir. Söz konusu içim doyumu, malzeme kalitesi, işlevsellik olunca Red Kiwi tüm elektronik sigara standartlarında öncü olmakla birlikte artık standartları belirleyen bir konuma yükselmiştir.

Neden red kiwi?

Red Kiwi kaliteli ve öncü bir Elektronik Sigara markası olmakla beraber birçok taklidi piyasada bulunmaktadır. Firmanın öncü atılımları ve kaliteli ürünleri sayesinde rekabet ortamını son safhalarında yaşayan Elektronik sigaralar, piyasaların kızışması ve müşteri talepleri doğrultuşunsa birçok şekilde çeşitlenmiştir. Ancak hem sağlığınız açısından hem de kaliteli doyum açısından orijinaller ile sahte taklit red kiwi birbirinden ayırmanız gerekmektedir. Öyle ki iyice artan sahte ürünler yüzünden elektronik sigaranın geleceği tehdit edilmektedir. Gerçi en kötü hali bile normal sigaradan binlerce kez daha sağlıklı olsa bile bu ürünü tamamen zararsız olumsuz etkisi kullanabilmek varken böyle bir yola girilmemelidir.

Elektronik sigara İstanbul, Ankara, Bursa

Elektronik sigara İstanbul, Ankara, Bursa satış yerleri genellikle internet aracılığı ile satışlarını gerçekleştirmektedir. Elektronik sigara Ankara Tabi ki toptan ve perakende satış yapan noktalar da mevcuttur. Ancak genellikle internet satış olduğu için bu işlerde büyük avantajlar da oluşmuştur. Örneğin ürünün satın alındıktan sonra size ulaştırılması için verilen kargolar sizin tarafınızdan değil satıcı şirket tarafından karşılanmaktadır. Bu işle meşgul olan birçok internet sitesi mevcuttur. Bu Elektronik Sigara İstanbul Satış Yerleri sizlerin sigaradan bir an önce kurtulmanız için en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Sizlerin sipariş verdikten sonra elinize geçmesi an meselesi olmaktadır. Son derece hızlı çalışırlar. Eğer sizler de sigaradan bir an önce kurtulmak istiyorsanız sadece sitemizden sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Siparişiniz aynı gün kargolanır en geç 3 gün içerisinde elinizde olur.


Additional Information

Contact

Kuştepe Mahallesi, Bestekar Şakir Ağa Sokak No:32
Şişli/İstanbul, Şişli/İstanbul 34400
Turkey

Get Directions

Click to claim this page

Hours

Thursday 9AM–8PM Friday 9AM–8PM Saturday 9AM–8PM Sunday 10AM–8PM Monday 9AM–8PM Tuesday 9AM–8PM Wednesday 9AM–8PM

Be the first to review this item!Bookmarking
Bookmark this

Advertisement

Download our App

download our app from the app store